Header

Paslaugos

UAB „Stogrida“ įmonė, dirbanti Lietuvoje bei už jos ribų. Įmonėje dirba tik kvalifikuoti specialistai, kurie užtikrina greitą darbų organizavimą ir vykdymą saugia ir veiksminga technika pagal ES standartus. Taip pat užtikrina saugų ir greitą darbą sunkiai prieinamose vietose be papildomų išlaidų.

Įmonė užsiima šia ūkine – komercine veikla:

 

-  statybos darbai;

-  metalo gaminių, išskyrus mašinas ir įrengimus, gamyba;

-  konstrukcinės pastatų dalies projektavimas;

-  griovimo darbai;

-  stogų dengimo darbai;

-  transportavimas;

Mes pasiruošę ieškoti įvairių abipusiai naudingų bendradarbiavimo formų!

Siūlomi statiniai:

Sandėliai 15-18m. pločioSandėliai 15 arba 18m. pločio, 5-6m. aukščio, stogo laikančioji konstrukcija sudaryta iš dviejų sijų suremtų viena į kitą ir sujungtos templėmis iš abiejų šonų.  Gali būti statoma įvairi konfigūracija, kolonos gali būti-metalinės iš kvadratinio profilio, dvitėjinio profilio,vamzdinio profilio ir kitų, taip pat gali būti gelžbetoninės kolonos, stogas gali būti iš medinių ilginių arba Z profilio lankstytos skardos, naudojant stogines briaunuotas plokštes 1,5mx6m. ilginiai nereikalingi. Išorinės sienos gali būti iš dujų silikato plokščių 1,2mx6mx0,25m. arba keramzitbetonio plokščių 1,2mx6mx0,25m.Vietoje jų galima pasirinkti savo norimą apdailą, skarda, duagiasluoksnės plokštės ir kitos išorės apdailos medžiagos.

 

Mėšlidės


Mėšlidės matmenys 12x12m, 12x24m, 24x12m, aukštis nuo betoninių grindų iki krašto 1,06m. Naudojamas 25cm. smėlio pasluoksnis, hidroizoliacinė plėvelė 0,2mm, betonas C25/30 18cm-25cm. storio. Galimi ir kitokie mėšlidės matmenys. Šis statinys atitinka šiuo metu keliamus reikalavimus jų statybai.